- Ez az esemény elmúlt.
Te vagy a hiányzó láncszem a szegedi campus zöldítésében!

Kedves Jövőbeli Csapattársunk!
Ne csak a jegyzeteidben gyűjtsd a zöld gondolatokat! Csatlakozz hozzánk, és legyél te az, aki a szegedi aszfaltot is élettel tölti meg.
Ez az InfóEst egy kötetlen találkozó a Tanulmányi és Információs központban, ahol megismerjük egymást és együtt kitaláljuk, ki miben szeretne, tudna részt venni.
Közösen kialakítjuk és elindítjuk „Az egyetem legzöldebb arca” nevű projekt szervezését, amely zöldebbé teheti hallgatótársaink és csoporttársaink mindennapi életét! Valamint kisebb programokat, pl. kitelepülést, kvízestet, kiránulást, zöld programokon való részvételt szervezünk.
Légy alakítója a projektnek, légy tagja a szervező csapatnak!
Tedd meg az első lépést még ma! Már közel 300 követőnk van a Facebookon – tarts te is velünk!
https://www.facebook.com/szezk
https://www.facebook.com/groups/252224711901800
Helyszín találkozási pont: SZTE-TIK A forgóajtónál a nagy zöld növénynél! (A ruhatár irányában!)
A tagság és a jelentkezés díjmentes!
Várunk a következő találkozónkra!
